سرمشق پس از 17 سال همراهی با شما عزیزان

 

  • تولید محصولات با کیفیت و متنوع جهت بسترسازی بروز خلاقیت در نزد دانش‌آموزان
  • حرکت در جهت ارتقای استانداردهای آموزشی مدارس سطح کشور
  • به‌کارگیری روش‌های نوین در کمک به ارزیابی دانش‌آموزان
  • وسعتی به گستردگی ایران (15 نمایندگی در کل کشور و حضور موفق در بیش از 486 شهر ایران) ارائه تخفیف مناسب و اهدای جوایز ویژه به مشتریان فعال
  • دریافت تاییدیه از آموزش و پرورش و سازمان بهزیستی کل کشور برای بیش از 50 عنوان از محصولات خود

 

انتشارات سرمشق از سال 1380 فعالیت خود را در زمینه نشر کتاب‌های آموزشی و کمک آموزشی دبستان و پیش‌دبستان آغاز کرد. این مجموعه تاکنون بیش از 145 عنوان کتاب و محصولات کمک آموزشی در مقطع دبستان و 44 عنوان برای مقطع پیش از دبستان تولید نموده است.
در طی این سال ها، تلاش برای تولید کتاب و محصولات کمک آموزشی، براساس نیاز دانش آموزان و آموزگاران، از دغدغه های مسئولان انتشارات بوده است؛ در عین حال که کوشیده اند این نیاز را با زمینه سازی بروز خلاقیت، مطابق با برترین استانداردهای آموزشی و با کیفیتی مطلوب پاسخ گویند.
با همه فعالیت هایی که در زمینه تولید کتاب و محصولاتی با کیفیت برتر می شود، مسئولان این انتشارات هرگز خود را بی نیاز از نظرها، پیشنهادها و انتقادهای مخاطبان اندیشمند خود نمی دانند؛ چنانکه تاکنون همین اظهار نظرها در بهبود کیفی و کمّی محصولات سرمشق بسیار مؤثر بوده است و به لطف خدا و توجه شما، از این پس نیز چنین خواهد بود.
امید آن داریم که انتشارات سرمشق بتواند محصولاتی شایسته نام و فرهنگ این سرزمین، برای مدارس سراسر کشور تولید کند و خانواده‌ای به گستردگی ایران زمین داشته باشد.
 

برای دریافت کاتالوگ محصولات بر روی لینک زیر کلیک کنید.